Strona

PRZEDSZKOLE MISTRZÓW

Nasi opiekunowie otaczają dzieci czułością i przykładają się do ich wychowywania. Robią to tak, jakby wychowywali własne dzieci.

WYŻYWIENIE

Przedszkole ma bardzo wysokie wymogi jakościowe co do żywności. W naszym przedszkolu jedzenie jest gotowane przez profesjonalną firmę cateringową z najlepszych produktów a dieta dostosowana jest to preferencji żywieniowych Waszych Pociech. Powoduje to, że dzieci rosną zdrowe, silne i radosne oraz mają energię na cały dzień.

GRY I ZABAWY

Gry edukacyjne są najlepszym sposobem na zachęcenie dziecka do nauki. W naszym przedszkolu znajdą one gry, które rozwiną w nich nie tylko chęć do nauki ale również ciekawość do badania i poznawania świata.

PRZEDSZKOLE OLSZTYN

Położenie naszego przedszkola jest bardzo atrakcyjne logistycznie, ponieważ usytuowane jest przy jednej z głównych ulic Olsztyna tj.  Dworcowej 48a

NASZA KADRA

Będziecie Państwo zadowoleni z naszego przedszkola! Nasza placówka zatrudnia profesjonalny personel i oprócz wykształcenia zwracamy szczególna uwagę na cechy wolicjonalne oraz podejście w pracy z dziećmi. Wszyscy jest na tak wysokim poziomie, aby zapewnić Waszym Skarbom właściwą opiekę oraz fachowy proces edukacyjny