Latest Posts

Dzień Edukacji Narodowej

  • 0 comments

Serdeczne życzenia z okazji naszego wspólnego święta!

Read more

Uwaga! Darmowe warsztaty!

  • 0 comments

Serdecznie zapraszamy rodziców naszych przedszkolaków na szkolenie z zakresu żywienia małego dziecka. Widzimy się w przedszkolu już w niedzielę 24.09.2017 w godzinach 11.30-18.00!

Read more

Witamy Nowych Przedszkolaków!

  • 0 comments

1 września szeregi Naszego Przedszkola zostały zasilone o grupę Maluszków (2.5-3.5 latki). Nasi mali bohaterowie są dzielni, weseli i baaaaardzo pomysłowi. Witamy na pokładzie!  

Read more

Najlepsze życzenia dla Mamusi!

  • 0 comments

Dziękuję za to wszystko, Czym dobroć jest na Ziemi, Że jesteś najważniejsza, Że tego nikt nie zmieni, Że jeden dzień najpiękniej W mym sercu jaśnieć musi: Dla jednych to Dzień Matki, A dla mnie Dzień Mamusi.

Read more

Wesołych Świąt!

  • 0 comments

Wesołego Alleluja! Smacznego jajka i mokrego Dyngusa życzą Zajączki z Przedszkola Mistrzów

Read more

Walentynki – święto miłości!

  • 0 comments

    Agnieszka Frączek Całuski i buziaczki Hipopotam, słoń czy smok – Każdy czasem cmoka: cmok! Całus mamy pachnie groszkiem, bzem, budyniem i tym proszkiem, który sypie do szarlotki. To dlatego jest tak słodki! Buziak taty troszkę kłuje, więc gdy tatuś mnie całuje w nosek lub po bosych piętach, to ze śmiechu prawie pękam! Całus

Read more

Już otwarte!

  • 0 comments

16 stycznia o godzinie 8 rano do naszej placówki zawitały pierwsze przedszkolaki! Wszystkie zakamarki naszej sali zabaw zostały dokładnie przez nie zbadane, a przedszkolne zabawki wreszcie dostały się w małe, niecierpliwe ręce. To jednak nie był koniec wrażeń tego ważnego dnia – wieczorem spotkaliśmy się raz jeszcze w gronie poszerzonym o przyjaciół przedszkola, oraz liczne

Read more