MISTRZ Tańca

Zajęcia taneczne

Zajęcia taneczne to doskonała okazja do połączenia edukacji artystycznej, treningu psychologicznego, prowadzącego do uwolnienia emocji i wyrażenia swojej osobowości oraz usprawnianie całego ciała. Podczas spotkań tanecznych nasi podopieczni będą mieli okazję do nauki układów tanecznych, ale także do spontanicznej zabawy z muzyką i własnym ciałem. Są to zajęcia, na których pokazywać będziemy dzieciom, że ruch i muzyka są źródłem radości.

Taniec doskonałą drogą wspomagania rozwoju fizycznego, uczenia się rozumienia swojego ciała. Dzięki niemu nasze dzieci będą sprawne, zwinne oraz będą budowały pewność siebie. Nie każdy musi być mistrzem walca czy samby, jednak z całą pewnością każde dziecko odnajdzie sposób na czerpanie radości z ruchu przy muzyce, a to już bardzo solidna podstawa do budowania zdrowych nawyków na całe życie.

Zajęcia prowadzone przez profesjonalną tancerkę 1 raz w tygodniu. Zajęcia nieodpłatne.