MISTRZ Słowa

Indywidualne i grupowe zajęcia logopedyczne

W wieku przedszkolnym język dziecka rozwija się bardzo intensywnie: maluch wzbogaca słownik o dziesiątki nowych wyrażeń, to również czas szybkiego rozwoju fizycznego, a co za tym idzie – także aparatu mowy. Etap przedszkola jest najlepszym momentem na kontrolę i konsultacje logopedyczne – kilkuletnie dziecko można poddać efektywnej i przysparzającej radości terapii logopedycznej.

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola zostaną zdiagnozowane przez logopedę – w ten sposób zostaną wyłonione dzieci kwalifikujące Siudo terapii indywidualnej, dostosowanej do konkretnych potrzeb. Pozostałe przedszkolaki będą uczestniczyły w grupowych profilaktycznych zajęciach z rozwoju mowy, które prowadzić będzie logopeda w systemie dwutygodniowym.

Celem zajęć jest zdiagnozowanie wad wymowy u dzieci oraz ich terapia. W przypadku braku wskazań do korekty logopedycznej, celem jest wspomaganie rozwoju mowy dzieci, a zajęcia mają charakter profilaktyczny.

Zajęcia grupowe – Mistrz Słowa 1 spotkanie/ 2 tygodnie. Zajęcia nieodpłatne.

Zajęcia indywidualne – proponowany grafik spotkań ustalony zostanie po zdiagnozowaniu dzieci i dostosowany będzie do poszczególnych potrzeb. Zajęcia indywidualne są płatne.