MISTRZ Rakiety

Treningi z rakietami do badmintona, tenisa ziemnego i stołowego oraz squash’a
Jak wiadomo sporty indywidualne cieszą się ogromną popularnością wśród zawodowych sportowców oraz radują oko fanów i kibiców. Wielkie szlemy takie jak Wimbledon czy US Open transmitowane są na całym świecie. Obecnie w Polsce bardzo intensywnie rozwija się badminton, który może być trenowany od najmłodszych lat, ponieważ rakiety do tej dyscypliny są o dużo lżejsze i prostsze w obsłudze dla dzieci niż sprzęt do tenisa ziemnego czy squash’a.

Sporty rakietowe zaliczane są do najszybszych sportów na świecie. Sporty rakietowe zaliczane są do najszybszych sportów na świecie. Nawet F1 nie porusza się tak szybko jak lotka podczas smash’u w badmintonie.Dzięki takim prędkością dzieci od najmłodszych lat kształcą refleks i spostrzegawczość oraz uczą się szybkiej analizy sytuacji. Te cechy występują oczywiście w połączenie z równomiernym rozwojem w sferze fizycznej, psychicznej i społecznej.

Pani Magda, jako utytułowana i doświadczona zawodniczka oraz praktykująca trenerka z wykształceniem pedagogicznym ma idealne podejście do najmłodszych zawodników. Poprzez zabawę i rozbudzanie sportowej ciekawości dzieci czerpią z zajęć rakietowych radość oraz bardzo ważną satysfakcję z aktywności fizycznej.

Zajęcia grupowe, prowadzone 2 razy w tygodniu. Zajęcia nieodpłatne.