MISTRZ Piłki Nożnej

Treningi piłki nożnej sportem narodowym w Polsce jest piłka nożna, a jej odbiorcami są już nie tylko chłopcy ale i dziewczęta, które od najmłodszych lat coraz lepiej sobie radzą z piłką przy nodze. W naszym przedszkolu dzieci będą miały możliwość uczestnictwa w treningach piłki nożnej z profesjonalnymi trenerami, którzy nadal są czynnymi zawodnikami w ligowych klubach oraz posiadają właściwe podejście w pracy z dziećmi. Gościnnie będziemy zapraszać na nasze treningi profesjonalnych piłkarzy z klubów w Polsce i zagranicy, dzięki czemu dzieci będą miały okazję spotkać się ze swoimi idolami.

Poprzez zabawę i kontakt ze sprzętem sportowym przystosowanym do wieku i umiejętności maluszków, dzieci będą mogły zasmakować świetnej atmosfery sportowej już od najmłodszych lat.

Jak wiadomo sport jest dziedziną życia, dzięki której kształtują się pożądane cechy osobowości takie jak wytrwałość, odpowiedzialność, współpraca w grupie oraz wiara we własne siły. Jest to również jeden z nielicznych sposobów, który skutecznie ogranicza dzieciom wielogodzinne przesiadywanie przed komputerem czy telewizorem oraz zapobiega kontaktom ze współczesnymi zagrożeniami w formie narkotyków i innych niebezpiecznych używek.

W naszym przedszkolu dziecko poprzez treningi piłki nożnej w głównej mierze ma się nauczyć czerpać radość i przyjemność z aktywności fizycznej a przy okazji będzie miało możliwość rozwijać się we właściwy sposób w następujących sferach:

– fizycznie – poprzez opanowywanie umiejętności sportowych, doskonalenie sprawności oraz nabywanie dobrych nawyków zdrowotnych,

– psychicznie – poprzez uczenie się sprawowania kontroli nad swoimi emocjami oraz rozwijanie poczucia własnej wartości,

– społecznie – poprzez uczenie się współpracy w kontekście współzawodnictwa opartego na zasadach fair play oraz odpowiednich standardów zachowania.

W naszym przedszkolu każde dziecko jest mistrzem!!!

Zajęcia grupowe, prowadzone 2 razy w tygodniu. Zajęcia nieodpłatne.