MISTRZ Muzyki

Zajęcia muzyczno – rytmiczne

„Piosenka jest dobra na wszystko”? Oczywiście! W naszym przedszkolu piosenka towarzyszy dzieciom podczas zajęć edukacyjnych, w czasie zabawy oraz wykonywania codziennych czynności. Oprócz tego, przedszkolaki spotykają się raz w tygodniu z Panią rytmiczką, która profesjonalnie wprowadza dzieci w świat muzyki, rytmu i dźwięków. Na tych zajęciach nasze dzieci poznają różne instrumenty, będą miały okazję nauczyć się nowych piosenek oraz uwrażliwić słuch muzyczny.

Spotkania z muzyką to również czas na ekspresję artystyczną, radosną zabawę z dźwiękami. Pomożemy dzieciom odkryć w sobie pasje, rozwijać zainteresowania, czerpać satysfakcję z twórczości. Kto wie – może odkryjemy nawet wielkie talenty?

Zajęcia prowadzone przez Panią z wykształceniem muzycznym, 1 raz w tygodniu. Zajęcia nieodpłatne.