MISTRZ Języków

Zajęcia z języka angielskiego

W Przedszkolu Mistrzów staramy się pokazać dzieciom, że nauka języków obcych to Wielka Przygoda! Uczenie się organizowane jest zatem w formie zabawy. W naszej placówce głęboko wierzymy, że dzieciństwo jest magicznym okresem w życiu człowieka, niedopuszczalne jest więc odbieranie Maluchom przestrzeni zabawy i radości z aktywności, zamieniając każdą czynność w obowiązek.

My z językiem będziemy się bawić: śpiewać piosenki, odkrywać tajemnice obcych słówek i rozbudzać ciekawość poznawczą dzieci w kierunku języków obcych. Współczesna rzeczywistość wymusza na nas przynajmniej podstawową znajomość języka angielskiego. Przed owym przymusem chcemy nasze dzieci uchronić, proponując wiedzę w formie zabawy, równocześnie przygotowując nasze przedszkolaki do spotkania ze szkołą i późniejszym systemem wymagań. Stąd też zajęcia z języka angielskiego odbywają się w naszym przedszkolu codziennie. 3 razy w tygodniu prowadzi je z dziećmi profesjonalny lektor języka angielskiego, pozostałe dwa dni Panie Nauczycielki w grupach podejmują podczas zajęć zagadnienia związane z językiem angielskim.

Jakość prowadzonych w Przedszkolu Mistrzów zajęć pozostaje dla nas najwyższym priorytetem, zatem obok codziennego wspierania rozwoju językowego dzieci (propozycje anglojęzycznych piosenek, książeczek, współpraca międzynarodowa) nie rezygnujemy ze współpracy z profesjonalnym metodykiem – specjalistą od nauczania dzieci języka angielskiego.

Zajęcia z języka angielskiego są nieodpłatne.

Chcemy wychodzić naprzeciw potrzebom Przedszkolaków oraz Rodziców, także pozostajemy otwarci na propozycję nauczania innych języków obcych: jeżeli zbierze się grupka dzieci, chcących uczyć się dodatkowego języka, jesteśmy w stanie podjąć się organizacji takich zajęć.