MAGDALENA MICHALSKA

MAGDALENA MICHALSKA – ASYSTENT NAUCZYCIELA
Magister administracji oraz Nauk o rodzinie o specjalizacji mediacja rodzinna. Pani Magda naukowo najbardziej interesuje się psychologią dziecięcą oraz stylami wychowania dziecka w rodzinie, stąd też trafiła do naszej placówki jako prawdziwy pasjonat przebywania wśród dzieci.
Pani Magda jest osobą niezwykle ciepłą, łagodną i oddaną, przychodzi do naszych dzieci z sercem na dłoni. Do tej pory nie istnieje na świecie dziecko, które nie pokochałoby Pani Madzi już na początku znajomości. W naszym zespole Pani Magda jest pomocną dłonią – dla nauczycielek, a przede wszystkim dla dzieci: osuszy każdą łezkę, utuli do snu oraz będzie wspierała maluchy w czynnościach samoobsługowych, aż staną się zupełnie proste dla każdego małego mistrza. To także niezrównany kompan zabaw i pogromca dziecięcych smutków – taki towarzysz to skarb dla każdego dziecka!
Pani Magda o sobie i pracy z dziećmi: „Wychowałam się w dużej, wielopokoleniowej rodzinie, dorastałam wśród moich młodszych braci oraz licznych kuzynów oraz siostrzenic, jestem więc przyzwyczajona do przebywania wśród dzieci: opieka nad nimi zawsze była stałym elementem mojej codzienności, stąd czuję się w przedszkolu jak w domu. W pracy z dziećmi najbardziej cenię dynamikę – w grupie przedszkolaków nigdy nie jest nudno!”