MAGDALENA JAWOREK

MAGDALENA JAWOREK – DYREKTOR PRZEDSZKOLA – magister Pedagogiki wczesnej edukacji, studia licencjackie na kierunku oligofrenopedagogika oraz administracja, absolwentka studiów doktoranckich w dyscyplinie: pedagogika.

Wielką pasją Pani Magdy jest sport, a jedna z ulubionych dyscyplin to badminton. W tej dziedzinie Pani Madzia to prawdziwa specjalistka, ma na swoim koncie liczne, również międzynarodowe sukcesy: vice-mistrzyni Europy w debla w parze z Anetą Walentukanis na Akademickich Mistrzostwach Europy w Cordobie, vice-mistrzyni Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów Polonia Cup w Dublinie oraz wielokrotna medalistka Indywidualnych i Drużynowych Mistrzostw Polski i zwyciężczyni krajowych i zagranicznych turniejów w badmintona.

Pani Magda interesuje się również gorąco piłką nożną: zdecydowanie jest to osoba, która do naszej placówki wnosi sportowego ducha! Jej doświadczenie obejmuje nie tylko własną karierę sportową w przeszłości – Pani Magda realizuje się również jako trener, jej zainteresowania oscylują zarówno wokół rozwoju fizycznego dziecka, jakiego pełnię może osiągnąć trenując swoje ciało, ale również wokół innych zdolności, jakie daje naszym dzieciom uprawianie sportu: umiejętność pracy w zespole, wytrwałość, zdyscyplinowanie, rozumienie własnych potrzeb, konsekwencja w dążeniu do celu. Pani Magda ma naturę wojowniczki: będzie walczyć o swoich podopiecznych z wszystkimi przeciwnościami, jakie tylko będą śmiały stanąć na ich wspólnej drodze: pod opieką Pani Magdy nikt nie zostanie z tyłu.

Pani Magda daje się poznać jako osoba niezwykle radosna, nosi uśmiech dookoła głowy. Jest również niezwykle energiczna i pełna entuzjazmu, to prawdziwy pasjonat sportu, jesteśmy przekonani, że potrafi rozruszać każde dziecko!

Pani Magda o sobie i swojej pracy: „Jako mała dziewczynka w przerwach pomiędzy treningami bawiłam się w szkołę pełniąc rolę wychowawczyni swoich koleżanek i kolegów. Dziś realizuje te marzenia łącząc moją pasję do sportu z pracą zawodową nauczycielki. Oprócz tradycyjnego i ciepłego wychowania dzieci przemawia przeze mnie sportowe podejście do życia. Razem z dziećmi bawimy się, żartujemy i odkrywamy świat ale również staramy się realizować dziecięce marzenia, osiągać wspólne cele i sukcesy nie tylko na arenach sportowych. Kontakt z dziećmi daje mi dużo satysfakcji i uśmiechu na co dzień, radość i ciekawość świata jaką emanują najmłodsi w połączeniu z moim doświadczeniem i umiejętnościami umożliwia dzieciom wszechstronny rozwój, dzięki któremu każdy maluch podoła wyzwaniom współczesnego świata”.