Już otwarte!

• 0 comments

16 stycznia o godzinie 8 rano do naszej placówki zawitały pierwsze przedszkolaki! Wszystkie zakamarki naszej sali zabaw zostały dokładnie przez nie zbadane, a przedszkolne zabawki wreszcie dostały się w małe, niecierpliwe ręce. To jednak nie był koniec wrażeń tego ważnego dnia – wieczorem spotkaliśmy się raz jeszcze w gronie poszerzonym o przyjaciół przedszkola, oraz liczne osoby, które kibicowały przedsięwzięciu od samego początku prac. Swoją obecnością zaszczycili nas Goście:

Pan Krzysztof Kacprzycki – radny Miasta Olsztyn, który zawsze służył radą w gąszczu spraw administracyjnych i odpowiadał cierpliwie na setki pytań dotyczących załatwiania spraw w Urzędzie;

Reprezentanci Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie – nasi nauczyciele i mentorzy: Dr hab. Małgorzata Suświłło, prof. UWM – kierownik Katedry Wczesnej Edukacji oraz dr hab. Sławomir Przybyliński, prof. UWM – dziekan Wydziału Nauk Społecznych UWM.

Pani mgr Małgorzata Zielska – wieloletni pedagog w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Olsztynie, osoba, której zawdzięczamy wsparcie zarówno pedagogiczne, jak i emocjonalne w realizacji naszego planu;

Pan Zbigniew Matula – trener i entuzjasta sportów rakietowych, który już wiele lat temu zaszczepił u naszych założycieli sportowego ducha, co widać wyraźnie w ofercie przedszkola.

Kulminacją spotkania był specjalny tort z logo naszego przedszkola, który wywołał uśmiechy na twarzach wszystkich zgromadzonych Gości – zwłaszcza najmłodszych.

Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia za rok, na pierwszych urodzinach Przedszkola Mistrzów!