JAROSŁAW MISIUREK

JAROSŁAW MISIUREK – TRENER PIŁKI NOŻNEJ, NAUCZYCIEL MATEMATYKI
Pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z młodzieżą, magister ekonomii oraz matematyki, certyfikowany trener UEFA C. Pan Jarek jest czynnym zawodnikiem, jak również prowadzi własną drużynę piłkarską MZGZ LKS Różnowo, pracuje nad uruchomieniem Klubu Piłkarskiego przy Przedszkolu Mistrzów, gdzie będziemy szkolić małych piłkarzy i wspierać dziecięce marzenia i pasje już od najmłodszych lat.
Pan Jarek jest osobą energiczną, pełną entuzjazmu i zapału do pracy z dziećmi, codziennie ma nowe pomysły na zachęcenie maluchów do aktywności fizycznej, każdemu pomoże w gimnastyce – zarówno ciała na zajęciach z piłki nożnej, jak również umysłu na spotkaniach z cyklu „mistrz matematyki”.
Pan Jarek o swojej pracy: „Praca w Przedszkolu Mistrzów to dla mnie wyzwanie, z którego czerpię ogromną satysfakcję. Na co dzień pracuję w branży handlowej, a trenowanie dzieci w zakresie gry w piłkę nożną zawsze było moim hobby, cieszę się, że dzięki zajęciom z przedszkolakami będzie ona zajmować coraz większy obszar mojego życia”.