AIESEC

W Przedszkolu Mistrzów szczególnie dbamy o rozwój językowy dzieci, stąd też nawiązaliśmy współpracę z międzynarodową organizacją młodzieżową AIESEC, dzięki czemu nasze dzieci będą miały okazję uczestniczenia w zajęciach prowadzonych przez młodych ludzi z całego świata!

Jesteśmy partnerami projektu

INTERNATIONAL KINDERGARTEN

O swojej pracy mówi Prezes Oddziału Olsztyńskiego Natalia Szymańska:

„AIESEC to międzynarodowa organizacja studencka działająca w 128 krajach na świecie. Nasze projekty edukacyjne stworzone zostały z myślą o dostarczaniu dzieciom i młodzieży unikalnych doświadczeń, które stopniowo kreują świadomych i zorientowanych   liderów przyszłości. Ludzi otwartych na międzynarodowe środowisko,  dynamicznych na rynku i gotowych na podejmowanie wyzwań.

Projekt International Kindergarten to seria warsztatów skierowanych do przedszkoli. Warszaty organizowane są na obszarze województwa warmińsko-mazurkiego

i prowadzone w jezyku angielskim przez grupę wolontariuszy z różnych stron świata. Wszystkie zajęcia są interaktywne, co czyni je atrakcyjnymi dla dzieci, zajchęcając je do czynnego udziału i zabawy. Tematyką będą obejmowały:  kulturę,  zwyczaje,  historię,  kuchnię  kraju,  z  którego  pochodzą praktykanci. Jako organizacja szerzymy tolerancję na inne kultury, wpływamy na edukację młodzieży, dajemy możliwość poznania nowych języków, kultur”.