O NAS

Jesteśmy nowym przedszkolem w Olsztynie. Zdajemy sobie sprawę, że zdobycie zaufania rodziców nie jest łatwe, ponieważ powierzacie nam Państwo opiekę nad Waszym Największym Skarbem – swoim dzieckiem. Wiek przedszkolny jest okresem szybkiego rozwoju intelektualnego oraz fizycznego. Dziecko zdobywa w tym czasie fundament, na którym budować będzie swoją przyszłość, dlatego wybór przedszkola nie powinien być dziełem przypadku.

PRZEDSZKOLE MISTRZÓW

Nasi opiekunowie otaczają dzieci czułością i przykładają się do ich wychowywania. Robią to tak, jakby wychowywali własne dzieci.

ŻYWNOŚĆ

Przedszkole ma bardzo wysokie wymogi jakościowe co do żywność. Nasi pracownicy zadbają o to by posiłki były smaczne i zdrowe oraz dostarczały energii na cały dzień.

WYPOSAŻENIE

Nasze przedszkole wyposażone jest w najwyższej jakości meble z firmy NOWA SZKOŁA. Są to sprzęty specjalne dostosowane do najmłodszych a ich jakość potwierdzają liczne atesty i certyfikaty, spełniające wyśrubowane wymogi dla przeznaczenia dziecięcego

DOJAZD

Położenie naszego przedszkola jest bardzo atrakcyjne logistycznie, ponieważ usytuowane jest przy jednej z głównych ulic Olsztyna tj.

Dworcowej 48a

PRZEDSZKOLE MISTRZÓW A INNE PLACÓWKI

Nasze przedszkole jest owocem wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim pasji, jaką jest wspomaganie rozwoju dzieci. Założyciele: Jarosław Misiurek, Magdalena Jaworek oraz Wioletta Stęczniewska to osoby młode, jednakże o wysokich kwalifikacjach i bogatym doświadczeniu w różnych formach pracy z dziećmi. Obie Panie są magistrami Wczesnej Edukacji oraz absolwentkami studiów doktoranckich w dyscyplinie Pedagogika: „znajdujemy się obecnie na ostatniej prostej do uzyskania tytułu naukowego: przewody doktorskie zostały otwarte na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, jednakże nasze dociekania naukowe postanowiłyśmy zawiesić, aby całkowicie poświęcić się naszemu największemu marzeniu: otworzeniu przedszkola, w którym będziemy mogły realizować się w pracy z dziećmi, zgodnie z naszą wiedzą i filozofią życia”. Pan Jarosław jest magistrem ekonomii i matematyki, które ukończył na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurski w Olsztynie. Dał się poznać jako osoba zdyscyplinowana, bystra i aktywna, krótko mówiąc profesjonalista w każdym calu. Pan Jarek poza formalnymi kwalifikacjami posiada również powołanie do nauczania nie tylko twierdzeń i wzorów ale również życiowej wiedzy matematyczno-ekonomicznej przydatnej we współczesnym życiu już od najmłodszych lat.

Różnica to właśnie filozofia placówki. Nasze dzieci do niczego nie będą zmuszane. Oczywiście, nie może być to utożsamiane z tzw. „bezstresowym wychowaniem”. W naszym przedszkolu stawiamy rozsądne granice, zawsze priorytetem będzie bezpieczeństwo podopiecznych i wdrażanie u nich zdrowych nawyków. Natomiast nigdy Wasze dziecko nie zostanie u nas ukarane za pokolorowanie na różowo ilustracji na temat „zielony las”, za spontaniczne pląsanie, kiedy inni uczą się „krakowiaka”, za nie śpiewanie ze wszystkimi piosenki, jeżeli uzna ją za nieciekawą czy nieładną. Naszą naczelną zasadą jest pokazywanie dzieciom, że rozwój jest radosny, a otaczający świat ciekawy i pełen zagadek, wartych rozwiązania.

Nasza filozofia

Naszym głównym celem jest szczęśliwe, beztroskie dzieciństwo naszych podopiecznych i będziemy zaszczyceni, jeżeli będziemy mogli mieć udział w życiu Waszych Dzieci. Zależy nam, aby dzieci rozwijały się w atmosferze radości, przyjaźni i zrozumienia. Przeglądając oferty edukacyjne różnorodnych placówek odnosimy wrażenie, że stawiają sobie za cel formowanie przyszłego pracownika idealnego: zdyscyplinowanego, znającego się „na wszystkim”, eksperta w każdej dziedzinie, o licznych talentach, wielojęzycznego omnibusa. Nasza podstawowa dewiza brzmi: PRZEDSZKOLE TO NIE KORPORACJA.

Z Przedszkola Mistrzów Twoje dziecko wyniesie solidny fundament: ciekawość otaczającej rzeczywistości, umiejętność logicznego myślenia, sprawność fizyczną, znajomość wielu dróg ekspresji – również artystycznej, oswojenie z językiem angielskim, a przede wszystkim radość i odwagę w dążeniu do poznawania świata i szukaniu w nim swojego miejsca.

Absolwent naszego przedszkola nie musi być geniuszem, nie musi być najlepszy w każdej dziedzinie – ważne, aby czerpał przyjemność ze zdobywania wiedzy i umiejętności, był osobą kreatywną i potrafiącą myśleć nieszablonowo w sytuacjach problemowych.

Nie obiecujemy, że absolwent opuszczający nasze przedszkole będzie dzieckiem gotowym do przeskoczenia kilku klas szkoły podstawowej, dwujęzycznym, czytającym samodzielnie lektury dla 5. Klasy, do tego obiecującym artystą, grającym na dwóch instrumentach i przyszłym zawodowym piłkarzem.

Gwarantujemy natomiast, że będzie miał piękne wspomnienia z lat dzieciństwa, jego rozwój będzie monitorowany i wspomagany przez kilku specjalistów, nie dopuścimy zatem do pogłębiania się ewentualnych nieprawidłowości. Dzięki różnorodnym propozycjom chcemy zaszczepić naszym dzieciom nawyki związane ze zdrowiem i aktywnym spędzaniem czasu, umożliwiając odkrycie swoich pasji, dając narzędzia i kształcąc umiejętności niezbędne do realizacji marzeń.

Mamy dla Waszych dzieci dziesiątki propozycji ukierunkowania naturalnej ciekawości i aktywności, ale postaramy się nie doprowadzić do sytuacji, kiedy „zabawa w angielski” zamienia się niepostrzeżenie w obowiązek wyuczenia listy angielskich nazw zwierząt i roślin, tylko dlatego, że dziś mieliśmy „dzień przyrodniczy”. Nie chcemy odbierać Waszym Dzieciom radości i beztroski dzieciństwa.